Výkonnostní marketing

Přinášíme klientům peníze. Výkonnostní marketing má vydělávat. Přes to nejede vlak. Proto vymýšlíme, realizujeme a optimalizujeme kampaně tak, aby přinesly požadovanou návratnost. Základem je vždy měřitelná akce na webu - konverze. Správně nastavená webová analytika je základním kamenem úspěchu. Umíme se pustit do klasických (FB, Sklik, Google) i zbrusu nových (TikTok) či méně známých (Etarget, SolAds) inzertních nástrojů..

PPC Propagace

V sítích Google Ads a Sklik jsme jako doma. Kampaně umíme tvořit i škálovat. Výsledky pravidelně vyhodnocujeme a dodržujeme stanovené rozpočty.

Srovnávače zboží

Heuréka a Zboží.cz jsou 2 české největší zbožové srovnávače. A je škoda tam nebýt. Zkontrolujeme feed, spárujeme produkty a postaráme se o bidding.

SEO

Přivedeme vám na web relevantní návštěvníky. Zpracujeme vám analýzu klíčových slov. Zkontrolujeme technické SEO. Tak, aby u vás uživatelé našli to, co hledají.

Firemní identita

Vytvoříme vaší značce originální a zapamatovatelnou firemní identitu. Zpracujeme vám logo, grafický manuál, návrh webu i tiskovin. Poradíme si i s rebrandingem.

Webdesign

Navrhujeme funkční a uživatelsky přívětivé weby. Vzhled, hierarchie, navigace, rychlost. To vše určuje, jak vaše webová stránka bude úspěšná.

Remarketing

Oslovíme zpětně lidi, kteří byli na vašem webu. Když už znají vaši značku, je škoda se jim nepřipomenout. Retargeting má ve výkonnostním marketingu neotřesitelné místo.

Reklama na sociálních sítích

Facebook, Instagram, TikTok. Tam jsou vaši zákazníci. Přes sociální sítě je najdeme, oslovíme a zaujmeme. Díky algoritmům jdou kampaně na těchto sítích skvěle škálovat.

Mailing

Mailing buduje vztah zákazníků se značkou a stále patří k nejefektivnějším online kanálům. Pomůžeme s pravidelnými rozesílkami i složitějšími automatizačními schématy.

Copywriting

Obsah prodává. Obsah je král. Na základě analýzy klíčových slov píšeme úderné texty tak, aby se uživatelům líbily a vyhledávače je snadno našly.

Pojďme to probrat

Napište nám, s čím potřebujete pomoci. Domluvíme termín úvodní schůzky a nezávazně to probereme.

Děkujeme za zprávu. Ozveme se vám, hned jak to bude možné.
Něco se pokazilo, zkuste to znovu.
DomůSlužbyProjektyReferenceKontakt